59
Porcelánová váza s lineárním dekorem

Otto Eckert (1910-1995)
Royal Dux, Duchcov (značeno)
60. léta 20. století, Československo

↑ 27,5 cm ø 8,5 cm

V cena 1 400 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč

Váza patronovitého tvaru z bílého porcelánu podglazurně malovaného lineárního dekoru v barvě zelenomodré. Váza má na hrdle vlasovou prasklinu o délce cca 3 cm.