46
Stolička no. B-313

Frank Josef (1885-1967)
Thonet – Mundus, značeno razítkem
30. léta 20. století, Československo

39cm x 45cm x 42cm

V cena 3 500 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Konstrukce vyrobena z masivní bukové ohýbané kulatiny. Sedák skládaný z bukového hranolu. Vše tmavě mořeno restaurováno. Sedák vypleten z mořské trávy.