47
Kulatý stůl H – 168 s otočnou deskou

Halabala Jindřich (1903-1978)
UP – závody, Brno
30. léta 20. století, Československo

66cm x 80cm

V cena 7 500 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Univerzální odkládací stolek s možností otočení desky. Z jedné strany je deska opatřena modrošedým marmoleem a z druhé reprezentativní skládanou ořechovou dýhou. Restaurováno.

Pozn. Pozn.: Špičkový model neztrácející nic ze své elegance ani po více jak 80 letech.