Kulatý stůl H – 168 s otočnou deskou
Halabala Jindřich (1903-1978)
30. léta 20. století, Československo
O cena 15 000 - 20 000 Kč
Univerzální odkládací stolek s možností otočení desky. Z jedné strany je deska opatřena modrošedým marmoleem a z druhé reprezentativní skládanou ořechovou dýhou. Restaurováno.
Pozn. Pozn.: Špičkový model neztrácející nic ze své elegance ani po více jak 80 letech.