97
Velký dekorativní talíř

Štábla Ferda (1916 – 1978)
40. léta 20. století, Československo

45cm

V cena 4 000 Kč
O cena 5 000 - 6 000 Kč

Ostře pálená červená keramika , celoglazovaná. Vnitřní část s abstraktní kompozicí v kombinaci několika barev. Signováno autorem, Značeno keramičkou značkou F. Štábly etc.

Pozn. Pozn.: Žák J. Mařatky a K. Dvořáka, působící na Hodonínsku. Velice progresivní ztvárnění.